• کرم سازی در خانه|فروش مواد شیمیایی کرم سازی

روش برای تهیه کرم دست گیاهی در خانه

دست ها بخش بسیار پیچیده و چند منظوره از بدن هستند که به ما اجازه می دهد اشیا را لمس کنیم.عصب های زیادی در دست وجود دارد که اطلاعات لمسی را در هر مورد که با آن ها ارتباط پیدا می کند انتقال می دهد.

دست ها نقش مهمی در خلاقیت و بیان دارند با این حال، دست ها اصولا ابزارهایی هستند که به پیشرفت انسان ها کمک می کند.اگرچه آن ها بخش مهمی از بدن نیستند، اما بدون آن ها زندگی به خاطر نقشی که دارند، ساده نیست.

یک نمونه از اهمیت دست در کشورهایی مانند ژاپن آشکار است .اول از همه، ژاپنی ها اهمیت دست های سالم در محل کار را درک می کنند، چون یکی از ویژگی های اصلی افراد هنگام کسب وکار است . شاید به این دلیل باشد که دست ها می توانند چیزهای زیادی در مورد سن، سابقه و سبک زندگی بگویند.

اساسا، دستان بیانگر خیلی چیزها هستند .کرم خانگی برای محافظت از دست انواع کرم های دست ساخت انواع کرم های دست در خانهراه های مختلفی برای حفظ دست ها در شرایط خوب وجود دارد. درمان هایی برای دست و پا وجود دارد. با این حال آماده سازی و اعمال این ماسک ها به زمان زیادی نیاز دارد، استفاده از این کرم یک گزینه ساده و عملی برای مرطوب نگه داشتن و محافظت دست ها است. کرم های زیبایی ، محصولاتی نرم و صاف هستند که برای حفاظت از پوست استفاده می شوند.

آن ها اساسا به سفتی بافت و بهبود ظاهر پوست کمک می کنند. در انواع مختلف و قیمت ها وجود دارد. با این حال، در این بخش از سلامت پوست و مو در نمناک می توانید فهرستی از دستور العمل ها برای کرم های خانگی خانگی پیدا کنید. پس هیچ بهانه ای برای مراقبت نکردن از دست ندارید.کرم های مرطوب کننده آنتی اکسیدانی مخصوص پوست دستکرم دست ساز خانگیروش ساخت کرم دست ساز خانگیمواد لازم2 قاشق سوپ خوری روغن نارگیل ( 30 گرم )1 قاشق سوپ خوری کره کاکائو ( 15 گرم )یک قاشق چای خوری روغن بادام ( 5 میلی لیتر )چهار قطره روغن اسانس لیمو ترشدستورالعملروغن نارگیل و کره کاکائو را در ظرفی به روش بنماری ذوب کنید تا کره با روغن آب شود.زمانی که این دو ماده ذوب شدند ، 4 یا 5 قطره روغن اسانس لیمو و 1 قاشق چای خوری روغن بادام را اضافه کنید.بعد از مخلوط کردن تمام مواد اولیه، مایع را داخل یک ظرف یا شیشه دیگر بریزید،در کرم سازی از مواد اولیخ شیمیایی زیادی استفاده می شود که باعث بهبود کیفیت پوست می گردد

در نهایت، بگذارید خنک شود تا سفت شود.کرم مرطوب و جوان کننده پوست دستکرم پوست روش تهیه چند نوع کرم پوست عالی در منزلمواد لازم :3 قاشق سوپ خوری روغن بادام شیرین ( 45 میلی لیتر )3 قاشق سوپ خوری ژل آلوئه ورا ( 45 گرم )2 قاشق سوپ خوری موم ( 30 گرم )2 قاشق سوپ خوری کره کاکایو ( 30 گرم )3 قطره روغن اسانس آلوئه ورا6 قطره ویتامین Eدستورالعملروغن بادام شیرین، موم، کره کاکائو و ویتامین ای را در ظرف بریزید.آن ها را به روش " بن ماری " تا زمانی که کاملا ذوب شوند ،

حرارت دهید.بگذارید مخلوط سرد و بعد سفت شودبا استفاده از مخلوط کن به تدریج ژل آلوئه ورا را اضافه کنید.در نهایت 3 قطره روغن اسانس آلوئه ورا را به ترکیب اضافه تا صاف و یکدست شوداکنون کرم آماده استفاده است .کرم مرطوب کننده جامد مخصوص پوست دستانواع کرم دست فرمول تهیه انواع کرم دست در خانهاین کرم برای مرطوب کردن دست ها ،پاها، عالی است.مواد لازم2 قاشق سوپ خوری روغن نارگیل ( 30 میلی لیتر )2 قاشق سوپ خوری موم ( 30 گرم )5 تا 8 قطره روغن اسانس اسطوخودوسدستورالعملروغن نارگیل و موم را در ظرفی بریزید.هر دو مواد را تا زمانی که به طور کامل مرطوب شوند حرارت دهید و 5 تا 8 قطره روغن اسانس اسطوخودوس اضافه کنید.

هنگامی که مخلوط همگنی بدست آمد، مایع را در قالب های سیلیکونی بریزید.اجازه دهید سفت شوند و سپس آن ها را از قالب جدا کنید.توجه:می توانید تکه های کرم را در کیسه های پلاستیکی کوچکی قرار دهید تا به مدت طولانی نگه دارید.کرم مرطوب کننده جامد دستکرم های خانگی دستکرم های خانگی برای دست های خشک و زبرمواد لازم1 قاشق سوپ خوری روغن شی باتر( 15 گرم )2 قاشق سوپ خوری کره کاکائو ( 30 گرم )1 قاشق سوپ خوری موم ( 15 گرم )5 تا 8 قطره اسانس وانیلطرز تهیهدرست مانند دستور قبلی، مواد اولیه را به روش " بن ماری " ذوب کنید.پس از ذوب شدن ، 5 تا 8 قطره از اسانس وانیل را به خوبی مخلوط کرده و در برخی از قالب های سیلیکونی بریزید.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
-------

کرم سازی در خانه|فروش مواد شیمیایی کرم سازی

  • مدل کالا: کرم
  • موجودی: در انبار
موادشیمیایی امین

برچسب ها: کرم, سازی, مواد, شیمیایی, فروش, نرم, پوست

page hit counter