• محصولات فروش مواد شیمیایی و نکات ایمنی

در صورت فروش محصولات شیمیایی خطرناک در وب سایت شرکت یا بستر بازار (به عنوان مثال eBay) ، ضروری است تبلیغات این محصولات با الزامات مقررات REACH و CLP مطابقت داشته باشد. اینگونه محصولات شیمیایی شامل چسب ، درزگیر ، سیمان ، رنگ ، هنر و صنایع دستی ، محصولات مراقبت از اتومبیل ، محصولات تمیزکننده ، شمع معطر یا جواهرات است.طبق ماده 48 آیین نامه CLP ، تبلیغات برای هر نوع محصول شیمیایی خطرناک باید شامل اطلاعات مربوط به خطر باشد.این اطلاعات بر روی مواد شیمیایی این هشدار ار به خریدار می دهد که در هنگام  خرید این مواد شیمیای نکات امنیتی و ایمنی را رعایت فرمایید.

به عنوان مثال ، اگر کالایی به عنوان ماده تحریک کننده یا حساس به پوست طبقه بندی می شود ، در این آگهی باید یا کپی از برچسب خطر (پیکتوگرام های خطر / اظهارات خطر) وجود داشته باشد یا اطلاعات خطر را در توضیحات محصول درج کنید.

این به مصرف کننده اجازه می دهد قبل از خرید آنلاین آن ، خطرات احتمالی محصولات را ببیند و درک کند.ساده ترین راه برای پیروی از این شرط قانونی این است که فروشندگان تصویری از ظرف / بسته بندی محصول (جلو و عقب) را با عملکرد بزرگنمایی درج کنند. در صورت عدم امکان ، اطلاعات موجود در برچسب خطر یا بخش 2.2 برگه اطلاعات ایمنی (SDS) مربوط به همان محصول باید کپی و در توضیحات محصول آنلاین جای گذاری شود. الزام به درج اطلاعات خطر در تبلیغات آنلاین فقط در مواردی اعمال می شود که خرید بتواند بصورت آنلاین منعقد شود ، بنابراین وقتی وب سایت / پلتفرم فقط گزینه ذخیره / جمع آوری فروشگاه را ارائه می دهد ، اعمال نمی شود ، زیرا فروش به صورت آنلاین منعقد نمی شود.طبق ماده 31 آیین نامه REACH ، هنگام فروش محصولات شیمیایی به کاربران صنعتی و حرفه ای ، به عنوان مثال باید یک برگه اطلاعات ایمنی (SDS) ارائه شود. سازندگان ، پاک کننده ها ، مکانیک ها. این تعهد شامل فروش آنلاین نیز می شود. برای برآوردن این تعهد ، تعدادی گزینه در دسترس است. SDS را می توان به صورت پیوست محصولا پی دی اف گذاشت  از طرف فروشنده مواد شیمیایی گذاشته شود که خریدار از خطرات ان اگاه گردد.
 متناوباً ، نسخه چاپی SDS می تواند در جعبه تحویل محصول (فقط برای کاربران حرفه ای / صنعتی) ارائه شود و یا به عنوان پیوست (PDF) یا لینک مستقیم (URL) در یا قبل از اولین تاریخ عرضه آن از طریق ایمیل برای آنها ارسال شود ، و پس از آن اگر SDS ظرف 12 ماه به روز شود.طبق ماده 67 آیین نامه REACH ، برخی از مواد بسیار خطرناک به طور کامل (ممنوع) یا به طور جزئی محدود می شوند ، به این معنی که شرایط خاصی برای استفاده یا قرار دادن آنها در بازار اعمال می شود ، تا اطمینان حاصل شود که استفاده ایمن برای مصرف کنندگان عمومی و کارگران ، به عنوان مثال ، نیکل در جواهرات ، ایزوسیانات در پرکننده های کف ، سرب در سیم لحیم یا سرطان باعث مواد شیمیایی مورد استفاده در محصولات مصرفی می شود. انطباق با این محدودیت ها بدون توجه به اینکه به صورت آنلاین یا در یک فروشگاه خرده فروشی فروخته می شود ، یکسان است ، بنابراین ، تمام محصولات شیمیایی که به صورت آنلاین فروخته می شوند باید مطابقت داشته باشند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
-------

محصولات فروش مواد شیمیایی و نکات ایمنی

  • مدل کالا: فروش محصولات شیمیایی
  • موجودی: در انبار
موادشیمیایی امین

برچسب ها: فروش, مواد, شیمیایی, محصولات, خرید, ایمنی

page hit counter